In Engeland wordt niets meer gemaakt. Probeer China.
Daarom prikkel ik Joery ook een beetje: hij zit bij het vuur.

Ik meen overigens oprecht dat die bedrijven die zo denken als Joery schetst ongezien de tyfus kunnen krijgen ( ff van Kees geleend)
Ik werk me ook de pleuris voor mijn eur 100.
Rotzooi?
Fox eur bag tas. Na een half jaar de rits van 1 zij vak kapot na een jaar beginnen alle vakken los te geraken. Gewoon troep puur san a raison de eur 115 meen ik.
Goed spul en goede service? Shimano. Eerlijk is eerlijk. Voor een appel en een ei is mijn molen weer als nieuw en die was echt kapot. Ik heb in 25 jaar 15 molens gehad van verschillende types. Niks op aan te merken.
Ik vind nu Ehmans er boven uitsteken. Kwalitatief redelijk tot goed spul voor normale prijzen.
Spullen van Piet Vogel, zover ik heb kunnen zien, zien er redelijk uit. Ben benieuwd hoe lang mijn onthaak mat het blijft doen. Ik vang nooit niks dus daar kan het niet aan liggen.

Ik ben benieuwd naar ATT, ik heb nu 2 beetmelders met storing. Spul is goed, nu kijken naar de service. Daantje zou ze opsturen.
MVG
Klaas