Vind het bijzonder grappig dat Klaas altijd afgedaan wordt als zeikerd, ouwe zeur en negatief, maar hij heeft wat te melden en dat is precies waar het zeer doet, het heeft inhoud.
Ik ken de beste man niet maar de meeste van zijn commentaren bezorgen mij vaak een glimlach, zelfs als hij ondergetekende van repliek dient.
Duidelijk is wel voor mij dat veel steken onder water en reacties getuigen van een wat dieper inzicht dan gemiddeld, en juist dat wekt irritatie op denk ik, omdat het je het gevoel geeft van duitse humor, het is er wel, maar precies je vinger erop leggen, neuh... Da's moeilijk.
Ik denk dat je je niet op moet fokken, begrijp je het niet of mis je het punt is het overduidelijk niet voor jou bedoelt en laat het dan glijen, simpel toch.
Anders eindig je in de twilight zone die Klaas creëert en dan ben je helemaal verloren.

Anders gooit hij nog meer Jim Reeves op het forum, brrrrrrrr
Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not fish they are after.