Vanaf een half uur na zonsondergang minus 2 uur (i.v.m. zomertijd).
Dus als de regionale tijd van zonsondergang b.v. 22.00 uur is, moet je er eerst een half uur bijtellen en er dan weer twee uur af trekken. Half elf 's avonds wordt dus half negen 's avonds.
S'morgens is dat het omgekeerde!
b.v. regionale tijd van zonsopkomst 6.00 uur. Dan mag je met vissen beginnen om 6.00 uur minus een half uur= 5.30 uur minus 2 uur i.v.m. zomertijd is dus 3.30 uur!
Dit geldt voor heel Frankrijk op wateren waar het nachtvissen niet is toegestaan, echter let op alles gerelateerd aan regionale zonsondergang en zonsopkomsttijden.
'S avonds ben je dus al gauw de klos, 's morgens niet!!!
Heb de zoekfunctie maar eens gebruikt met als invoer zomertijd..
Bovenstaande quote is van Aart Lokhorst.
Maarrrr...heb ik wel een vervolgvraag.
Is bovenstaande voldoende bekend bij de controlerende instanties?...
Kan ik problemen verwachten als ik doorvis tot een half uur voor zonsondergang ?
Enne,
Is er een Franse vertaling van bovenstaande reglement voor het geval ik eens erg vroeg op sta en te maken krijgt met controlerende instantie's die geen benul hebben van zie zomertijd-reglement?
Dan kan ik dit evt uitprinten en overhandigen bij een evt controle.
Helaas ben ik de Franse taal niet machtig.
mvg
HB