De Hemel heeft een Engel gestuurd om de lieve vrede op Carpboard voor 2008 te garanderen Zullen jullie een beetje lief zijn voor haar?
Fijne feestdagen en een gezond 2008
mvg
Hans Brinkel
Joow roet jij gaat zeker vissen met de kerst, heb ik ook vaak gedaan.
Met oud en nieuw ook een keer. Kan nu niet meer he met een kippie thuis.
Dus ik ga morgen nog gauw een nachtje en in de eerste week van januari ook nog 3.
Jaaaaa Alle mensen de beste wensen en moge de vissen zo groot zijn als je ego en zo dik als je hoofd na een avondje stappen en zo lang als je hoopt dat je dingetje is en zoveel als de haren op mijn hoofd.
Allemaal fijne feestdagen (wat ben ik blij dat die &^&%^$% kerst er weer bijna op zit met al die @%$#*% verplichte en o zo gezellige familiebezoekjes. Vanmiddag nog naar schoonmoeders en dan ben ik er weer vanaf THANKS GOD).
Oud en nieuw is gelukkig wel leuk en dan weer een nieuw seizoen. Veel hoogtepunten, wat dieptepunten en in elk geval weer veel gehang, gezever en gedoe aan de waterkant. Een mooi 2008 toegewenst.