Ik heb in het verleden met proliners gevist en kon deze toch met gemak een weekje goedhouden hoor.
Een wasnet ( grote gaas ) daar je boilie's in, en in de schaduw aan een boom ophangen. Telken malen je passeerd of een boilie neem/voert de zak goed opschudden, zodat de binnenste bollen ook es aan de buitenkant komen te liggen.
Bij schemering, nam ik een zeer dun regenjasje ( kw )

deed dit rond de zak, rits toe en onderaan toebinden met de touwtjes, zo kan er geen of weinig vocht ( dauw ) aan de boilies, ook bij regenweer deed ik dit. S'morgens jasje terug uit, opschudden en laat ze maar drogen, op eind van de week zijn je bollen wel harder.
Mijn readymades liggen nu toch al ruim 3 maanden in mijn garagebox, geluchtdroogd en liggen nog steeds op de droogrekken, nog niks van bedervin te bespeuren, ook zijn ze kei en keihard, = mijn keuze van aas.
grtz peeke
