karper vissen is gewoon een mooie hobby , waarbij je op jezelf kan zijn , en zelf resultaten kan boeken.
betaalwater staat naar mijn idee voor, commerciel (dus je kan niets zelf uitzoeken of achter komen want alles is bekend en wordt reclame mee gemaakt)+ het feit dat je moet betalen om je hobby uit te oefenen.
er worden veel vissen "gestolen" en in die wateren GEPROPT ,de grote vissen die erin worden gestopt worden volgens mij kleiner, de kleine hebben volgens mij nog minder kans om groot te worden , je kan ziektes krijgen ,veel te veel karpers met veel te weinig voer, die karpers kunnen nergens heen , worden 100 tot 1000x gevangen in een jaar. de mooie vissen die in jouw buurt leefden zijn weg. hun vrouwtje en kinders mist die karpers ook + alle locals die nooit meer hun mooie vangst terug kunnen zien.
IS DAT NOU ZO EEN KICK ??????
geef mij maar een water waar nog een beetje een mistery om heen hangt, dan is het altijd feest als je een run hebt, want je weet nooit wat er boven komt.
vr gr ,
michel