Ja Kenny, of je komt even van je hoge paard af en geeft 1 echt antwoord?
Jouw groene naam doet mij e.e.a. vermoeden over jouw rol op dit board en je neemt Leen de maat om vervolgens zelf te verwijzen naar internet? Dit is toch internet?
@Jeroen,
PVA = Poly Vinyl Alcohol, waarbij de alcohol zorgt dat het materiaal inderdaad wateroplosbaar is. De hoeveelheid alcohol is maatgevend voor de watertemp waarin het nog redelijk oplost. Test het du eerst met water waarin je wilt vissen, als het niet oplost is het op zijn minst onhandig. Het kan in verschillende verschijningen in de karpervisserij gebruikt worden, voorwaarde is dat het spul wat je ermee vervoerd weinig water bevat, omdat het anders te vroeg op zou lossen.
-
1. String, is een soort draad, die je kan gebruiken om boilies mee aan elkaar te rijgen. Deze boilies kun je dan aan je onderlijn hangen, hiermee zorg je dat je een paar boilies redelijk dicht bij je haak en haakaas hebt liggen. Je kunt er van alles mee knopen dat los moet gaan als het eenmaal in het water ligt.
2. Tape, als string maar dan in een platte veter uitvoering.
3. Mesh, een soort kous waar je kleinere deeltjes in kan persen met een pers systeem. Denk hierbij aan boilie kruimels, halve boilies maar ook grondvoer voor een stickmix.
4. Zakjes, hier kun je nog kleinere deeltjes mee vervoeren. Hennep, klein kruim, dip, goo .... whatever.
Ook ter overdenking is het strak trekken van de PVA. Hoe strakker jij het maakt, hoe verspreider je voer op de bodem komt te liggen.
Voor filmpjes verwijs ik je graag naar youtube zoek bijvoorbeeld op PVA bag fishing, dan krijg je dit als resultaat:
https://www.youtube.com/results?search_ ... Rk6UMwmlBU