heeft iemand ervaring met nutra baits? ik wil zelf met nutra baist vissen ma ik gezien heb hoe enorm de prijs is 17.50 voor een killo gedraaid.als iemand hier ervaring mee heeft of mee gevist heb wat zijn dan jou woorden over nutra baits? ik zelf heb de triggta gezien zijn er nog meer of is dat gewoon een goede info aub ????
En waar je het eigenlijk over wilt hebben is Trigga .....
Ik heb zelf jarenlang gevist met Trigga en Trigga Ice ready mades. Al die tijd goed mee gevangen dus ik kan ze van harte aanbevelen. Of ze hun meerprijs waard zijn kan je alleen zelf uitmaken maar voor iemand zoals ik die spaarzaam voert- ik gebruik per jaar naar schatting zo'n 20 kg- is het prima te doen.
Inderdaad 3 à 4 dagen zo'n 600gram verspreid, is ook afhankelijk uiteraard van de groote van het water en bestand ervan. Ik voerde meestal zo'n 600gram per hengel dit was op een water van zo'n 4hectare. Dit was al voldoende om het water compleet om te leggen.