Arm personeel bij de Chinees in Zwolle Zuid.
 
 
Groeten, Ferdy

 
 

jimmy bogaard schreef:Ik vond de beurs op zich best leuk, maar koopjes wat je een jaar of 10 geleden had, dat is er niet meer zo bij.
En inderdaad een hoop X2 spul wat ik zelf toch minder vind.
 
 
 Verder krijg je zo hier en daar een petje in de hand gedrukt met een winkelwaarde van 10 euro dus waar doe je moeilijk over!!
  Verder krijg je zo hier en daar een petje in de hand gedrukt met een winkelwaarde van 10 euro dus waar doe je moeilijk over!!  
   
   
 
 
   
  
Lukas den Admirant schreef:Wat een gelul over die entree zeg. DIe auto ja dat is misschien wel duur ja. Maar als je die lezing van Danny Fairbrass gewoon had bezocht was die 10 euro het al waard, daarbuiten waren nog enkele lezingen welke ik niet bezocht hebVerder krijg je zo hier en daar een petje in de hand gedrukt met een winkelwaarde van 10 euro dus waar doe je moeilijk over!!



Was een gezellig dagje en ben blij dat ik het boek van Piet en Koen heb aangeschaft ga gauw weer verder lezen!!

 
 



 
  
ferdy tibbe schreef:Tja Kees, dat is denk ik heel persoonlijk. Ik (en denk veel anderen) gaan er ik ook vooral voor de gezelligheid heen.
Dat absoluut niet voordelig is weet iedereen denk ik wel.
Groetjes, Ferdy



Simon Dekker schreef:kees
de landelijke ksn dag vind je toch gezellig?
 
   
 
 
 

 
 
 ,heb immers bij alle 3 de verschillende stands waar ik wat gekocht hebt flinke korting kunnen bedingen
 ,heb immers bij alle 3 de verschillende stands waar ik wat gekocht hebt flinke korting kunnen bedingen   . (Nash kruiwagen, Chub onthaakmat craddle, predastore meervalsteunen .
 . (Nash kruiwagen, Chub onthaakmat craddle, predastore meervalsteunen .
 
 
 
 
