ook hier in onze stads vijver bijna te laat geweest, woon er een aantal meter vanaf en test hier meestal nieuwe methodes uit qua om te kijken of ze werken en je hebt gewoon snel een vis. veel vissen onder het ijs hingen aan oppervlakte naar zuurstof gebrek en geen open plekken.
ben met vismaat waadpak aangetrokken hamer mee en grote ijsbrokken de kant op gegooid, zodat het meeste ijs uit de vijver waren vertrokkken ook door de vorst van gisteravond vandaag opnieuw met hem weer bezig geweest om toch deze vissen levende te houden want het is verder een pracht vijvertje met leuk bestand karper en andere vissoorten.
ook is er een onderwater pomp geactiveerd die door blijft pompen, bang voor het bevriezen is niet aanwezig hangt dik onderwater en heeft een goede kracht hierdoor komt er veel beweging in de vijver wat hopelijk samen door ons en anderen bijvoorbeeld gemeente kan worden voorkomen dat vissterfte hier gaat komen.
in ieder geval heb ik en mijn maatje ons best gedaan om dit plaatsje levende te houden maar vorst temperaturen zijn nog niet verdwenen vandaag alweer sneeuw gevallen klote rommel, ben er zat van oprotten met die troep we willen weer vissen,
mvg; jan
Je zit aan de waterkant, je hengels staan stabiel.
Je tuurt over het water en vind rust in je ziel.
Je geniet van de natuur en alles om je heen.
Je zit met andere vissers, je zit soms alleen.
Je ziet de karpers golven door het water.
Je wilt er veel vangen, je belt het wordt wat later.
Dan gaat de pieper en je springt uit je tent.
De adreline stroomt door je lichaam,maar dat voelt bekend.
Je hengel ligt stevig in je hand.
En na lange strijd heb je hem aan de kant.
Een knaap van een karper, het was geen schub, geen spiegel maar een rij.
Je onthaakt hem zet hem terug in het water en weg zwemt hij.
Je kijkt hem nog even na en lacht dan zeer tevree.
Een echte sportvisser neemt zijn gevangen vis niet mee!
mvg; jan
